Novinky
Choceňská "patnáctka"
Běh choceňskými sady aneb choceňská "patnáctka" se běžela v neděli 13. května a na start se postavilo i deset orientačních běžců z KOB Choceň. Dle předpokladů byl nejrychlejší Tomáš Křivda, který zvládl 15 km v čase 50:23 a umístil se celkově na čtvrtém místě.
Tento tradiční běh, pořádaný lyžařským oddílem, se výjimečně nekryl s žádným významným závodem v orientačním běhu, a tak se na start vydala i početná skupina choceňských orientačních běžců, kteří se rozhodli poměřit své běžecké kvality i na trati bez mapy. Konečná desítka se ustálila až těsně před startem, kdy se do závodu rozhodl nastoupit i Jirka Švadlena, který stál u zrodu tohoto běhu, celé roky trať připravoval a také ji mnohokrát ve výborných časech absolvoval. Nyní se mohl těšit z výkonu svého vnuka Tomáše, ale i Martina a Michala a dalších členů rodiny. Kromě nich se z KOB Choceň vydal na trať i Vojta Grundman, Ondra Pešek, Roman Půlpán a Pavel Semrád.
Nejpopulárnější články
Vyhledat
Novinky ČSOS
-
DalÅ¡Ã roÄnÃk 3-dennÃho závodu Velikonoce ve skalách
27. roÄnÃk 3-etapového závodu Velikonoce ve skalách se uskuteÄnà o velikonoÄnÃch svátcÃch tradiÄnÄ od pátka do nedÄle.
-
Grand prix Silesia
Po roce se velikonoÄnà vÃcedennà závody Grand prix Silesia vracà do bÅidlicových terénů u Bohdanovic.
-
V TrutnovÄ zaÄal Kitl Äeský pohár
Kitl Äeský pohár zaÄal krátkou tratà v TrutnovÄ-PoÅÃÄÃ. V elitnÃch kategoriÃch byli nejlepÅ¡Ã Denisa Kosová a Daniel Bolehovský.
-
Jak se bÄhalo o vÃkendu v oblastech
Druhý dubnový vÃkend pokraÄovaly v nÄkterých oblastech oblastnà soutÄže.
Mapový archiv
-
NedÄle 30 bÅezen 2025: Nyköpingsorienteringen
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Nävekvarn, Nyköpings OK, SWE
-
Sobota 29 bÅezen 2025: MÃ¥senstafetten
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Nävekvarn, OK Måsen, SWE
-
Pátek 28 bÅezen 2025: pre-10Mila Yxviken
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Yxviken, FSOK, SWE
-
Pátek 28 bÅezen 2025: pre-10Mila Nyhem
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Nyhem, FSOK, SWE