Novinky
REKAPITULACE SEZONY 2021
Přehled nejlepších výsledků členů našeho oddílu v Mistrovstvích ČR a celoročních soutěžích.
Mezinárodní závody
Tomáš Křivda se jako člen reprezentace ČR zúčastnil následujících akcí:
Mistrovství světa v Doksech (sprint: 31., middle: 36.)
Mistrovství Evropy ve švýcarském Neuchatelu (knock-out: 19., sprint: 44.)
Světový pohár ve švédském Idre (long: 23., middle: 81., štafeta: 20.)
Světový pohár v italském Cansiglio (long: 13., middle: 26., sprintové štafety A: 6.)
Mistrovství České republiky
Klasika
2. místo – Tomáš Křivda v mužích
20. místo – Michal Švadlena v juniorech
Krátká
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
2. místo – Hanna Wiśniewska ženách
13. místo – Michal Švadlena v juniorech
26. místo – Ladislav Semrád v mužích
30. místo – Jana Semrádová v ženách
Sprint
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
23. místo – Michal Švadlena v juniorech
24. místo – Štěpánka Shánělová v juniorkách
30. místo – Martin Křivda v mužích
Štafety
11. místo – muži (T. Křivda, M. Křivda, L. Semrád)
30. místo – muži (O. Pešek, J. Sháněl, V. Grundman)
Sprintové štafety
7. místo – dospělí (K. Ciesiólka, T. Křivda, L. Semrád, J. Semrádová)
Družstva
21. místo – dospělí (T. Křivda, J. Semrádová, L. Semrád, V. Chaloupková, O. Pešek, K. Chaloupková, J. Sháněl)
Noční
5. místo – Tomáš Křivda v mužích
10. místo – Ladislav Semrád v mužích
15. místo – Jana Semrádová v ženách
17. místo – Michal Švadlena v juniorech
19. místo – Jan Sháněl v mužích
Akademické MČR
Sprint
18. místo – Ladislav Semrád
Krátká
3. místo – Ladislav Semrád
17. místo – Jana Semrádová
Celoroční soutěže
Český pohár
V Českém poháru vyhrál Tomáš Křivda v mužích,
dále bodovali H. Wisniewska (27.), L. Semrád (33.), J. Semrádová (49.) a M. Křivda (56.).
Český pohár štafet
V Českém poháru štafet skončily štafety mužů na 16. a 33. místě.
Česká liga klubů
V soutěži klubů ČR v kategorii dospělých to bylo 11. místo pro dospělé.
Ranking
V dlouhodobé soutěži dospělých máme letos v nejlepší stovce čtyři zástupce.
Muži: Tomáš Křivda (1.), Ladislav Semrád (29.), Michal Švadlena (100.)
Ženy: Jana Semrádová (32.)
Žebříček A
V nejvyšší soutěži dorostu a juniorů ČR jsme měli dva zástupce v juniorech:
Michal Švadlena skončil na 17. místě a Štěpánka Shánělová na 40. místě.
Žebříček B – Čechy východ
Mladší dorost: D16 Kateřina Mimrová (12.)
Starší dorost: H18 Jakub Šimek (5.).
Východočeský pohár
Žactvo (jaro/podzim):
H12 Vojta Šimek (12./8.), D12 Alžběta Holingerová (0/27.), Kateřina Macháčková (0/30.), Veronika Komárková (0/34), H14 Šimon Borovec (35./27.)
Dorost (jaro/podzim):
D16 Kateřina Mimrová (7./6.), H16 Viktor Nimshaus (10./8.), Jakub Pirkl (22./14.), H18 Jakub Šimek (8./17.)
Dospělí: H21 Jan Sháněl (10.)
Celoroční soutěž družstev:
žactvo (10.), dorost (7.), dospělí (7.) a veteráni (10.)
Nejpopulárnější články
Vyhledat
Novinky ČSOS
-
Dva velikonoční vícedenní závody
Na Velikonoce jsou připraveny dva 3-denní závody - Velikonoce ve skalách a Grand prix Silesia.
-
Víkend: oblastní závody a první série Czech O-tour
Poslední víkend v březnu začaly oblastní závody a proběhla také první série KWAK Czech O-tour v zábavním parku Mirákulum.
-
Seminář kartografů 2024
Hotel Renospond ve Zderazi hostil první březnový víkend orienťácké mapaře. V prostoru tamní konferenční místnosti a přilehlého lesa uspořádala Mapová rada pod vedením předsedy Jana Langra za příjemného jarního počasí Seminář kartografů.
-
O-závody o víkendu
O víkendu začínají oblastní žebříčky, vedle toho jsou připraveny i další závody.
Mapový archiv
-
Čtvrtek 8 únor 2024: KAM HUN okruh E
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Tázlár, Glonek, HUN
-
Čtvrtek 8 únor 2024: KAM HUN okruh D
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Tázlár, Glonek, HUN
-
Sobota 10 únor 2024: KAM HUN middle
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Pirtó, Glonek, HUN
-
Neděle 11 únor 2024: KAM HUN Hromaďák
Ladislav Semrád
Kategorie: Tréninky
Ágaszegyháza, Glonek, HUN